VÝMENA AUTOSKIEL
Slovak Czech English German Hungarian Russian

 

MATELI s.r.o.

VÝMENA AUTOSKIELMAZELI vykonáva výmenu čelných, bočných a zadných autoskiel na všetky typy vozidiel vrátane nákladných vozidiel a autobusov. Ponúkame vysoko kvalitné homologované sklá. V prípade čelných a zadných skiel je doba zotrvania vozidla v oprave a objem práce závislá na type zasklenia.

 

Rozlišujeme dva základné typy zasklenia vozidiel:

 

Tzv. "do gumy", najstarší spôsob zasklievanie čelného autoskla. Nájdeme ho u starších vozidiel a v dnešnej dobe sú takto zasklené len niektoré osobné vozidlá a niektoré nákladné vozidlá, autobusy. Tento typ zasklenia je pri demontáži a montáži časovo menej náročný. Ceny výmeny sú individuálne pre každé vozidlo a sú podstatne nižšie ako u lepených skiel.

 

Lepené, autosklo je nalepené priamo na rám karosérie vozidla. V dnešnej dobe je takto zasklené 99% vozidiel. Demontáž aj montáž je časovo i odborne náročná a štandardne trvá 5 hodín. Naša firma používa vynikajúcu, rokmi osvedčenú tzv. Primerovú technológiu, kedy je pred vlastným lepením autosklá, rám i sklo chemicky ošetrené a tým je zabránené nebezpečenstvo vzniku korózie na ráme karosérie a je garantovaná tesnosť čelného alebo zadného autoskla. Túto technológiu taktiež využívajú automobilové koncerny pri výrobe vozidla. Rovnako pri demontáži používame náročnejšiu, ale stále najpresnejšiu metódu vyrezávania strunou, ktorá, na rozdiel od rôznych druhov vyrezávačiek, minimalizuje riziko poškodenia rámu (poškriabanie) a tým budúcej korózii.

 

Naši zamestnanci pracujú vo firme už od roku 1995. Do dnešného dňa prešlo ich rukami tisíce vozidiel. To je záruka, že to čo robia, robia naozaj výborne. Bohužiaľ, v dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s neodborne nalepenými sklami. Po nejakom čase takto neošetrený rám začne korodovať a o ďalšiu investíciu do vozidla je postarané. Preto prosím, vyvarujte sa neodbornej montáži!

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

Ďakujeme za dôveru

ZĽAVOVÁ KARTA

 

MATELI s.r.o.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím