PNEUSERVIS
Slovak Czech English German Hungarian Russian

 

MATELI s.r.o.

PNEUSEVISPonúkame kompletné služby pneuservisu pre osobné, SUV, 4x4, ľahké nákladné vozidlá, nákladné vozidlá, všetku poľnohospodársku techniku. Samozrejmosťou je sezónne uskladnenie kolies a likvidácia opotrebovaných pneumatík pri zakúpení nových.

 

PNEUSERVIS NA OSOBNÉ VOZIDLÁ demontáž / montáž z osi automobilu vrátane čistenia a konzervácie dosadacej plochy, utiahnutie momentovým kľúčom, demontáž / montáž pneumatiky z disku až do 28 "(bez rizika poškodenia pneumatiky a disku na montážnom stroji RAV G1800.4IT). Vlastníme plnoautomatickú prezúvačku riadenú cez PC na prezúvanie RunFlat pneumatík. Vyváženie kolesa na vyvažovačkách MONDOLFO FERRO MT2300, ktoré vyvažujú kolesá osobných a ľahkých úžitkových vozidiel, umytie kolesa v umývačke, ktoré je potrebné nielen na presné vyváženie, ale aj stále krásny disk.

 

SEZÓNE USKLADNENIE KOLIES Pre Vaše pohodlie ponúkame službu sezónneho uskladnenia pneumatík. Prezujte u nás svoje vozidlo a zverte nám svoje mimosezónne pneumatiky. Odpadnú Vám tak starosti spojené s prevozom pneumatík a s ich uskladnením! Služba zahŕňa: správne uskladnenie, špeciálne umytie pneumatiky a ráfika, dohustenie a kompletná kontrola pneumatík (mimo sezónu na uskladnených kolesách vykonávame opravy pneumatík a diskov).

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

Ďakujeme za dôveru

ZĽAVOVÁ KARTA

 

MATELI s.r.o.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím