ŤAŽNÉ ZARIADENIA
Slovak Czech English German Hungarian Russian

 

MATELI s.r.o.

 ŤAŽNÉ ZARIADENIA Ťažné zariadenie na akýkoľvek automobil. Sme firma špecializujúca sa na predaj a montáž ťažných zariadení na osobné, terénne a dodávkové vozidlá. Prvé ťažné zariadenie sme namontovali už v roku 1992. Za túto dobu sme načerpali skúsenosti, ktoré ďalej využívame na montáž ťažných zariadení. Sme autorizované montážne pracovisko. Ponúkame značkové ťažné zariadenia GALIA a AUTO-HAK.

 

Ťažné zariadenia ponúkané na týchto stránkach sú nami montované a odskúšané od viacero značiek slovenskej i zahraničnej výroby. Všetky ťažné zariadenia sú homologované - tj. Schválenie orgánu štátneho dozoru na použitie na komunikáciách.

 

Cena je zostavená tak, aby zahŕňala ucelenú ponuku tých najvýhodnejších dostupných tuzemských i zahraničných systémov ťažných zariadení na automobily vyskytujúce sa v Slovenskej republike, s ohľadom na cenu, prevedenie, konečný vzhľad ťažného zariadenia na vozidle a spôsob montáže.

 

Prajeme Vám hŕbu kilometrov s prívesom.

ODBER NOVINIEK

Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a budete dostávať dôležité a užitočné novinky v rámci našej špecializácie.

Ďakujeme za dôveru

ZĽAVOVÁ KARTA

 

MATELI s.r.o.

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím